Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 i3-1315U 15.6" FHD IPS 300nits AG 8GB LPDDR5-4800 SSD512 Intel UHD Graphics 47Wh Win11 Abyss Blue
Ekrano įstrižainė:
Nenurodyta
Iš viso talpa:
512 GB
Vidinė atmintis:
8 GB
Skaityti apie prekę plačiau
Savybės / Specifikacija
Savybės
Savybės
Gamintojas:
Lenovo
Produkto tipas:
Nešiojamieji kompiuteriai
Garantija fiziniams asmenims:
24 mėn.
Produkto kodas:
NOTLNV82X700GRPB
Gamintojo kodas(ai):
82X700GRPB
EAN kodas:
Pavadinimas:
Procesoriaus serija:
Intel® Core™ i3
Product size:
Normal
Tūrinis svoris:
2,269 kg
Maži branduoliai:
4
LED indikatoriai:
Bluetooth
Dideli branduoliai:
2
Nuotolinio valdymo įvesties ypatybės:
numeric keypad
Svoris:
1.62 kg
Svoris ir matmenys
Svoris ir matmenys
Gylis:
235 mm
Aukštis:
17,9 mm
Svoris:
1,62 kg
Plotis:
359,3 mm
Energijos valdymas
Energijos valdymas
AC adapterio galios sklaida:
65 W
Tinklas
Tinklas
Antenos tipas:
2x2
Bluetooth:
✓ Taip
Bluetooth versija:
5.2
„Wi-Fi“ standartas:
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi standartai:
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Baterija
Baterija
Baterijos talpa:
47 Wh
Garsas
Garsas
Įmontuotas mikrofonas:
✓ Taip
Įmontuotų garsakalbių skaičius:
2
Mikrofonų kiekis:
Garsiakalbio galingumas:
1,5 W
Laikmenos
Laikmenos
Integruotas kortelių skaitytuvas:
Suderinamos atminties kortelės:
SD
SSD įdiegtų skaičius:
1
NVMe:
Optinio įrenginio tipas:
No
SSD disko talpa:
512 GB
SSD formos koeficientas:
M.2
SSD Drive sąsajos:
PCI Express 4.0
Laikmena:
SSD
Bendra SSD geba:
Iš viso talpa:
Sertifikatai
Sertifikatai
Sertifikavimas:
Konstrukcija
Konstrukcija
Spalva::
Abyss Blue
Gaminio tipas:
Laptop
Ryšys
Ryšys
Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas:
HDMI portų kiekis:
1
HDMI versija:
1.4
USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius:
USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius:
Grafika
Grafika
Diskrečiojo grafikos adapterio modelis:
Not available
On-board GPU manufacturer:
Intel
Integruotas grafikos adapteris:
„On-board“ grafikos adapteris:
Intel® UHD Graphics
Integruoto grafikos adapterio modelis:
Intel® UHD Graphics
Ekranas
Ekranas
Ekrano rezoliucija:
1920 x 1080
HD tipas:
Full HD
Natūralus kraštinių santykis:
16:9
Skydo tipas:
IPS
Procesorius
Procesorius
Efficient-core Max Turbo Frequency:
3,3 GHz
Didžiausias galingumas paspartintu režimu:
55 W
Pagrindinės plokštės lustas:
Intel SoC
Performance-core Max Turbo Frequency:
4,5 GHz
Procesoriaus bazinė galia:
15 W
Procesoriaus padidintas dažnis:
4,5 GHz
Procesoriaus podėlio tipas:
Smart Cache
Procesoriaus podėlis:
10 MB
Procesoriaus branduoliai:
6
Procesoriaus šeima:
Intel® Core™ i3
Procesoriaus karta:
Intel Core i3-13xxx
Procesoriaus gamintojas:
Intel
Procesoriaus modelis:
i3-1315U
Temų skaičius:
8
Fotoaparatas
Fotoaparatas
Priekinė kamera:
Priekinė HD tipo kamera:
HD
Priekinės kameros raiška:
1280 x 720
Atmintis
Atmintis
Vidinės atminties tipas:
LPDDR5-SDRAM
Vidinė atmintis:
8 GB
Maksimali vidinė atmintis:
Atminties laikrodžio greitis:
4800 MHz