Patikimas ir skubus spausdintuvų remontas visoje Lietuvoje

Sugedus spausdintuvui neleiskite sustoti darbams - kreipkitės į PRINTERA ir jau netrukus vėl galėsite tęsti savo darbus su puikiai veikiančiu spausdinimo įrenginiu.

PRINTERA teikia spausdintuvų remonto paslaugas visoje Lietuvoje. Sugedusį spausdinimo prietaisą galite pristatyti į artimiausią PRINTERA padalinį arba pasinaudoti meistro iškvietimo paslauga.

Taisome:

  • Rašalinius spausdintuvus
  • Lazerinius spausdintuvus
  • Daugiafunkcinius spausdinimo aparatus
  • Skenerius
Spausdintuvu remontas.

Pasirinkite spausdintuvą pagal gamintoją:

Kodėl verta remontuoti spausdintuvą pas mus?

Ilgametė patirtis

Dirbame nuo 2004 m., tad suprantame, ką darome. Įmonėje dirba ilgametę patirtį ir nuolat žinias atnaujinantys biuro technikos meistrai.

Dirbame visoje Lietuvoje

Teikiame spausdintuvų remonto paslaugas visoje Lietuvoje. Esant komplikuotam spausdintuvo pervežimui, remonto darbus meistrai atlieka vietoje.

Suteikiame pakaitinį spausdintuvą

Sugedus spausdintuvui, įmonėje gali sutrikti sklandus darbas ir kilti nemažai nepatogumų. Todėl, esant poreikiui, suteikiame pakaitinį spausdintuvą, kol taisomas Jūsų sugedęs įrenginys.

Kokybės garantija

Spausdintuvų dalis gauname tiesiai iš gamintojų, tad galime užtikrinti kokybę ir sąžiningą spausdintuvo remonto kainą. Savo darbams teikiame 90 dienų garantiją.

Spausdintuvo remonto eiga, trukmė ir kaina

1.

Sugedus spausdinimo įrenginiui, susisiekite su artimiausiu PRINTERA padaliniu ir sutarkite dėl spausdintuvo taisymo.

2.

Jeigu yra galimybė, galite pristatyti įrenginį į PRINTERA skyrių arba išsikviesti meistrą tiesiai į įmonę arba namus.

3.

Atvykęs meistras atlieka spausdintuvo gedimo diagnostiką ir tuomet gali tiksliau pasakyti numatomą spausdintuvo remonto trukmę ir kainą.

4.

Jeigu remonto sąlygos tinka, tuomet meistras pasiima su savimi spausdinimo įrenginį ir netrukus grąžina Jums atgal jau puikiai veikiantį.

5.

Jeigu sugedusį įrenginį sunku transportuoti (pvz. sugedus daugiafunkciniui spausdinimo aparatui), tuomet remonto darbus atliekame vietoje.

6.

Esant poreikiui, galime suteikti pakaitinį spausdinimo aparatą, kad Jūsų įmonės darbai nesustotų.

Taisote spausdintuvą - saugote gamtą

Dažnai sulaukiame klientų klausimo, ar verta taisyti spausdintuvą, jei galima nusipirkti naują, o senąjį tiesiog utilizuoti. Mes savo klientams visuomet pirmiausiai rekomenduojame remonto paslaugas, nes nuo pat įmonės įkūrimo pradžios esame už gamtos išteklių tausojimą ir kuo mažesnį elektronikos prietaisų bei jų eksploatacinių medžiagų (kasečių, tonerių) atliekų kiekį.

Dėl šios priežasties mes siūlome net kelis sprendimus savo klientams, kurie kreipiasi dėl spausdintuvo remonto:

  • Patikimas spausdintuvų remontas, po kurio prietaisas dar tarnaus ne vienerius metus.
  • Spausdintuvų nuoma, jeigu Jūsų prietaisas sugedo nepataisomai ir nenorite pirkti naujo.
  • Jeigu klientas vistiek pageidauja pirkti naują spausdintuvą, mes objektyviai patariame, kokį įrenginį pirkti, kuris ne tik našiai dirbs daugelį metų, bet ir bus kaip įmanoma draugiškesnis aplinkai.

Susisiekite su PRINTERA ir saugokime gamtą kartu!

Tvarus spausdintuvu naudojimas.