HP OmniBook 5 16-AF1095CL Ultra 9 285H 16" WUXGA Touch AG 32GB SSD 1TB BT BLKB Win11 Glacier Silver (REPACK) 2Y New Repack/Repacked
Ekrano įstrižainė:
Nenurodyta
Iš viso talpa:
Nenurodyta
Vidinė atmintis:
32 GB
Skaityti apie prekę plačiau
Savybės / Specifikacija
Savybės
Savybės
Gamintojas:
HP
Produkto tipas:
Nešiojamieji kompiuteriai
Garantija fiziniams asmenims:
24 mėn.
Produkto kodas:
NOTHPBA3S1UA
Gamintojo kodas(ai):
BA3S1UA
EAN kodas:
Pavadinimas:
Product size:
Normal
Tūrinis svoris:
2,496 kg
Maži branduoliai:
8
LED indikatoriai:
Bluetooth
Dideli branduoliai:
6
Nuotolinio valdymo įvesties ypatybės:
numeric keypad
Svoris:
1.77 kg
Svoris ir matmenys
Svoris ir matmenys
Gylis:
244,8 mm
Aukštis:
18,6 mm
Svoris:
1,77 kg
Plotis:
357,7 mm
Energijos valdymas
Energijos valdymas
AC adapterio galios sklaida:
100 W
Baterija
Baterija
Baterijos talpa:
4854 mAh
Tinklas
Tinklas
Bluetooth:
✓ Taip
Bluetooth versija:
5.3
„Wi-Fi“ standartas:
Wi-Fi 6E (802.11ax)
„Wi-Fi“:
✓ Taip
Wi-Fi standartai:
Wi-Fi 6E (802.11ax)
WLAN valdiklių gamintojas:
Intel
WLAN valdiklio modelis:
Intel Wi-Fi 6E AX211
Garsas
Garsas
Įmontuotas mikrofonas:
Įmontuoti garsiakalbiai:
Įmontuotų garsakalbių skaičius:
2
Mikrofonų kiekis:
2
Ryšys
Ryšys
Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas:
HDMI portų kiekis:
1
HDMI versija:
2.1
USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius:
USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius:
USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) C tipo prievadų skaičius:
„USB Type C DisplayPort Alternate Mode“:
Ekranas
Ekranas
Ekrano rezoliucija:
1920 x 1200
HD tipas:
WUXGA
Natūralus kraštinių santykis:
16:10
Skydo tipas:
IPS
Lietimui jautrus ekranas:
Procesorius
Procesorius
Efficient-core Max Turbo Frequency:
4,5 GHz
Didžiausias galingumas paspartintu režimu:
115 W
Performance-core Max Turbo Frequency:
5,4 GHz
Procesoriaus bazinė galia:
45 W
Procesoriaus padidintas dažnis:
5,4 GHz