ASUS Vivobook 16 M1605NAQ-MB116 Ryzen 5 1500 16.0" WUXGA IPS-level display 60Hz 300 nits AG 16GB DDR5 512GB SSD Radeon Graphics WLAN + Bluetooth 720p webcam 42Wh battery No OS India Black
Ekrano įstrižainė:
Nenurodyta
Iš viso talpa:
512 GB
Vidinė atmintis:
16 GB
Skaityti apie prekę plačiau
Savybės / Specifikacija
Savybės
Savybės
Gamintojas:
ASUS
Produkto tipas:
Nešiojamieji kompiuteriai
Garantija fiziniams asmenims:
24 mėn.
Produkto kodas:
NOTASUM1605NAQ_MB116
Gamintojo kodas(ai):
M1605NAQ-MB116
EAN kodas:
Pavadinimas:
Procesoriaus serija:
AMD Ryzen™ 5
Product size:
Normal
Tūrinis svoris:
1,954 kg
LED indikatoriai:
Bluetooth
Nuotolinio valdymo įvesties ypatybės:
numeric keypad
Svoris:
1.88 kg
Svoris ir matmenys
Svoris ir matmenys
Gylis:
249,5 mm
Aukštis:
19,9 mm
Svoris:
1,88 kg
Plotis:
358,7 mm
Energijos valdymas
Energijos valdymas
AC adapterio galios sklaida:
68 W
Tinklas
Tinklas
Antenos tipas:
2x2
Bluetooth:
✓ Taip
Bluetooth versija:
5.4
„Wi-Fi“ standartas:
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi standartai:
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ekranas
Ekranas
Neblizgantis ekranas:
✓ Taip
Ekrano rezoliucija:
1920 x 1200
HD tipas:
WUXGA
LED galinis apšvietimas:
Maksimalus atnaujinimo dažnis:
60 Hz
Natūralus kraštinių santykis:
16:10
Skydo tipas:
IPS-Level
RGB spalvų erdvė:
NTSC
Garsas
Garsas
Audio sistema:
SonicMaster
Įmontuotas mikrofonas:
Įmontuoti garsiakalbiai:
Baterija
Baterija
Baterijos talpa:
42 Wh
Baterijos technologija:
Lithium-Ion (Li-Ion)
Batrijų elementų skaičius:
3
Konstrukcija
Konstrukcija
Spalva::
Indie Black
Korpuso medžiaga:
Plastic
Gaminio tipas:
Laptop
Ryšys
Ryšys
Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas:
HDMI portų kiekis:
1
HDMI versija:
1.4
USB 2.0 portų kiekis:
1
USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius:
USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius:
Fotoaparatas
Fotoaparatas
Priekinė kamera:
Priekinė HD tipo kamera:
HD
Priekinės kameros raiška:
1280 x 720
Atmintis
Atmintis
Vidinės atminties tipas:
DDR5-SDRAM
Vidinė atmintis:
16 GB
Atminties formos koeficientas:
On-board + SO-DIMM
Klaviatūra
Klaviatūra
Klaviatūros apšvietimas:
Skaitinė klaviatūra:
Rodomasis įtaisas:
Touchpad
Procesorius
Procesorius
L2 slėptuvė:
3 MB
L3 slėptuvė:
16 MB
Procesoriaus padidintas dažnis:
4,55 GHz
Procesoriaus podėlio tipas:
L2 & L3
Procesoriaus branduoliai:
6
Procesoriaus šeima:
AMD Ryzen™ 5
Procesoriaus dažnis:
3,3 GHz