Vaizdo plokštė ZOTAC GeForce RTX 5060 8 GB, GDDR7, ZT-B50600F-10M
Grafikos procesorius:
GeForce RTX 5060
Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis:
8 GB
Atminties magistralė:
Nenurodyta
Skaityti apie prekę plačiau
Savybės / Specifikacija
Savybės
Savybės
Gamintojas:
ZOTAC
Produkto tipas:
Vaizdo plokštės (GPU)
Produkto kodas:
GPUZTCZT_B50600F_10M
Gamintojo kodas(ai):
ZT-B50600F-10M
EAN kodas:
Pavadinimas:
Zotac GAMING GeForce RTX 5060 AMP NVIDIA 8 GB GDDR7
Product size:
Normal
Tūrinis svoris:
1,065 kg
Aušinimo tipas:
Aktyvus
Duomenų perdavimo sparta:
28 Gbit/s
Blykstės režimai:
Manual
Mastelio keitimo reflektorius:
Manual
Svoris ir matmenys
Svoris ir matmenys
Gylis:
41,6 mm
Aukštis:
120,2 mm
Plotis:
220,5 mm
Konstrukcija
Konstrukcija
Aušinimo tipas:
Active
Lizdų skaičius:
2
Procesorius
Procesorius
CUDA:
✓ Taip
CUDA šerdys:
3840
Grafikos procesoriaus šeima:
NVIDIA
Grafikos procesorius:
GeForce RTX 5060
Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei:
Maksimali rezoliucija:
7680 x 4320
Paralelinio apdorojimo technologijos parama:
Not supported
Procesoriaus laikrodžio greičio padidinimas:
2,6 GHz
Veikimo charakteristikos
Veikimo charakteristikos
„DirectX“ versija:
12 Ultimate
HDCP:
✓ Taip
HDCP versija:
2.3
OpenGL versija:
4.6
„Virtual Reality“ (VR) funkcijos parengtis:
Atmintis
Atmintis
8 GB
Grafikos adapterio atminties tipas:
GDDR7
Ryšys
Ryšys
„DisplayPort“ versija:
2.1b
„DisplayPort“ kiekis:
3
HDMI portų kiekis:
1
HDMI versija:
2.1b
Sąsajos tipas:
PCI Express x8 5.0
Pakuotės duomenys
Pakuotės duomenys
Instrukcija:
Pakuotės tipas:
Box
Energijos valdymas
Energijos valdymas
Minimalus sistemos maitinimas:
600 W
Galios suvartojimas (maks.):
155 W