Vaizdo plokštė GIGABYTE GeForce RTX 3050 8 GB, GDDR6, GV-N3050WF2OCV2-8GD
Grafikos procesorius:
GeForce RTX 3050
Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis:
8 GB
Atminties magistralė:
Nenurodyta
Skaityti apie prekę plačiau
Aprašymas
Savybės / Specifikacija
Savybės
Savybės
Gamintojas:
GIGABYTE
Produkto tipas:
Vaizdo plokštės (GPU)
Produkto kodas:
GPUGIGGV_N3050WF2OCV2_8GD
Gamintojo kodas(ai):
GV-N3050WF2OCV2-8GD
EAN kodas:
Pavadinimas:
Vaizdo plokštė GIGABYTE NVIDIA GeForce RTX 3050 8 GB GDDR6 128 bitų PCIE 4.0 16x atmintis 14000 MHz 2xHDMI 2xDisplayPort GV-N3050WF2OCV2-8GD
Netrumpintas pavadinimas:
"Gigabyte GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC V2 8G", "GeForce RTX 3050", 8 GB, GDDR6, 128 bitų, 7680 x 4320 taškų, PCI Express 4.0
Garantija:
36 mėn.
Product size:
Normal
Tūrinis svoris:
0,858 kg
Aušinimo tipas:
Aktyvus
Pakuotės taros svoris:
0,69 kg
Konstrukcija
Konstrukcija
Spalva:
Juoda; Sidabrinė
Aušinimo technologija:
GIGABYTE WINDFORCE 2X
Aušinimo tipas:
Active
Ventiliatorių skaičius:
2
Svoris ir matmenys
Svoris ir matmenys
Gylis:
198,1 mm
Aukštis:
39 mm
Svoris:
1,26 kg
Plotis:
120,6 mm
Procesorius
Procesorius
CUDA:
✓ Taip
CUDA šerdys:
2560
Grafikos procesoriaus šeima:
NVIDIA
Grafikos procesorius:
GeForce RTX 3050
Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei:
Maksimali rezoliucija:
7680 x 4320
Paralelinio apdorojimo technologijos parama:
Not supported
Procesoriaus dažnis:
1,8 GHz
Veikimo charakteristikos
Veikimo charakteristikos
„DirectX“ versija:
12 Ultimate
Dvi DVI išvestys:
✓ Taip
NVIDIA G-SYNC:
OpenGL versija:
4.6
Atmintis
Atmintis
8 GB
Grafikos adapterio atminties tipas:
GDDR6
Atminties laikrodžio greitis:
14000 MHz
Ryšys
Ryšys
„DisplayPort“ versija:
1.4a
„DisplayPort“ kiekis:
2
HDMI portų kiekis:
HDMI versija:
2.1
Sąsajos tipas:
PCI Express 4.0
Energijos valdymas
Energijos valdymas
Minimalus sistemos maitinimas:
450 W