SSD diskas GOODRAM SSDPR-PX500-01T-80-G3 1000 GB, M.2, PCI Express 3.0
SSD disko talpa:
1000 GB
SSD formos koeficientas:
M.2
Sąsaja:
PCI Express 3.0
Skaityti apie prekę plačiau
Savybės / Specifikacija
Savybės
Savybės
Gamintojas:
GOODRAM
Produkto tipas:
Vidiniai SSD diskai
Produkto kodas:
SSDGOOSSDPR_PX500_01T_80_G3
Gamintojo kodas(ai):
SSDPR-PX500-01T-80-G3
EAN kodas:
Pavadinimas:
Product size:
Normal
Tūrinis svoris:
0,039 kg
Taikoma:
PC/Laptop
ECC:
✓ Taip
Sąsaja:
PCI Express 3.0
M.2 SSD dydis:
2280 (22 x 80 mm)
Atminties tipas:
3D NAND
NVMe:
✓ Taip
Skaitymo laikas:
3300 MB/s
S.M.A.R.T. palaikymas:
SSD disko talpa:
1000 GB
SSD formos koeficientas:
M.2
TBW kategorija:
600
Svoris:
7 g
Rašymo laikas:
2700 MB/s
Svoris ir matmenys
Svoris ir matmenys
Gylis:
80 mm
Aukštis:
3,8 mm
Plotis:
22 mm