Maitinimo blokas GIGABYTE GP-P650SS, 650 W, 90
Bendroji galia:
650 W
Skaityti apie prekę plačiau
Savybės / Specifikacija
Savybės
Savybės
Gamintojas:
GIGABYTE
Produkto tipas:
Maitinimo blokai (PSU)
Produkto kodas:
PSUGIGGP_P650SS
Gamintojo kodas(ai):
GP-P650SS (GP-P650SS)
EAN kodas:
Pavadinimas:
Power Supply GIGABYTE GP-P650SS 650 Watts GP-P650SS
Garantija:
36 mėn.
Product size:
Normal
Tūrinis svoris:
1,295 kg
Aušinimo tipas:
Aktyvus
Pakuotės taros svoris:
0,19 kg
Konstrukcija
Konstrukcija
Spalva:
Juoda
Aušinimo tipas:
Active
Ventiliatoriaus vieta:
Top
On/off mygtukas:
✓ Taip
Svoris ir matmenys
Svoris ir matmenys
Gylis:
140 mm
Aukštis:
86 mm
Svoris:
2,1 kg
Plotis:
140 mm
Veikimo charakteristikos
Veikimo charakteristikos
Sertifikatas 80 PLUS:
90
ATX versija:
ATX 3.0
Aušinimo padengimo tipas:
HDB
Maitinimo bloko (PSU) formos koeficientas:
ATX
Paskirtis:
PC
Ryšys
Ryšys
ATX maitinimo jungtis (20 + 4 kaisčiai):
✓ Taip
Perdavimo laidu tipas:
Non-Modular
CPU P4 jungtis (4 kontaktai):
1
CPU maitinimo jungtis (4 + 4 kaisčiai):
Floppy diskelio disko jungtis:
Motininės plokštės maitinimo jungtis:
20+4 pin ATX
SATA elektros jungčių skaičius:
5
PCI „Express“ maitinimo jungtys (6 + 2 kontaktai):
Periferinė (Molex) galios jungtis (4-pin):
Energijos valdymas
Energijos valdymas
Kompleksinė galia (–12 V):
3,6 W
Kompleksinė galia (+12 V):
649,2 W
Kompleksinė galia (+3,3 V):
100 W
Kompleksinė galia (+5V):
100 W
Kompleksinė galia (+5 VSB):
15 W
Galios koeficiento pataisos (PFC) tipas:
Active
Galios koeficientas:
0.9
Maitinimo apsaugos ypatybės:
Over power
Bendroji galia:
650 W
Logistikos duomenys
Logistikos duomenys
Darniosios sistemos (DS) kodas:
Kitos savybės
Kitos savybės
Triukšmo lygis (pilnos apkrovos režimas, 100 %):
39 dB
Triukšmo lygis (tylus režimas, 50 %):
29 dB
Triukšmo lygis (tylus režimas, <30 %):