Maitinimo blokas GIGABYTE GP-P550SS, 550 W, 80 PLUS SILVER
Bendroji galia:
550 W
Skaityti apie prekę plačiau
Savybės / Specifikacija
Savybės
Savybės
Gamintojas:
GIGABYTE
Produkto tipas:
Maitinimo blokai (PSU)
Produkto kodas:
PSUGIGGP_P550SS
Gamintojo kodas(ai):
GP-P550SS
EAN kodas:
Pavadinimas:
Power Supply GIGABYTE 550 Watts Efficiency 80 PLUS SILVER PFC Active MTBF 100000 hours GP-P550SS
Garantija:
36 mėn.
Product size:
Normal
Tūrinis svoris:
1,372 kg
Aušinimo tipas:
Aktyvus
Pakuotės taros svoris:
0,19 kg
Produkto šeima:
PSU
Svoris ir matmenys
Svoris ir matmenys
Gylis:
140 mm
Aukštis:
86 mm
Svoris:
2 kg
Plotis:
150 mm
Veikimo charakteristikos
Veikimo charakteristikos
Sertifikatas 80 PLUS:
80 PLUS SILVER
ATX versija:
ATX 3.0
Aušinimo padengimo tipas:
HDB
Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF):
100000 val.
Maitinimo bloko (PSU) formos koeficientas:
ATX
Paskirtis:
PC
Ryšys
Ryšys
ATX maitinimo jungtis (20 + 4 kaisčiai):
✓ Taip
Perdavimo laidu tipas:
Non-Modular
CPU maitinimo jungtis (4 + 4 kaisčiai):
✓ Taip
Floppy diskelio disko jungtis:
Floppy įrenginio maitinimo jungtis:
1
Motininės plokštės maitinimo jungtis:
20+4 pin ATX
SATA elektros jungčių skaičius:
5
PCI „Express“ jungtis:
PCI „Express“ maitinimo jungtys (6 + 2 kontaktai):
Periferinė (Molex) galios jungtis (4-pin):
Energijos valdymas
Energijos valdymas
Kompleksinė galia (–12 V):
3,6 W
Kompleksinė galia (+12 V):
549,6 W
Kompleksinė galia (+3,3 V):
100 W
Kompleksinė galia (+5V):
200 W
Kompleksinė galia (+5 VSB):
15 W
Galios koeficiento pataisos (PFC) tipas:
Active
Galios koeficientas:
0.9
Maitinimo apsaugos ypatybės:
Over power
Bendroji galia:
550 W