Maitinimo blokas Deepcool R-PF600X-HD0B-JGEU, 600 W, 80 PLUS Bronze
Bendroji galia:
600 W
Skaityti apie prekę plačiau
Savybės / Specifikacija
Savybės
Savybės
Gamintojas:
Deepcool
Produkto tipas:
Maitinimo blokai (PSU)
Produkto kodas:
PSUDEER_PF600X_HD0B_JGEU
Gamintojo kodas(ai):
R-PF600X-HD0B-JGEU
EAN kodas:
Pavadinimas:
Deepcool 80 PLUS Standard PSU | PF600X | 600 W
Garantija:
36 mėn.
Product size:
Normal
Tūrinis svoris:
1,352 kg
Aušinimo tipas:
Aktyvus
Pakuotės taros svoris:
0,37 kg
Produkto šeima:
80 PLUS Standard PSU
Svoris ir matmenys
Svoris ir matmenys
Gylis:
140 mm
Aukštis:
86 mm
Svoris:
1,48 kg
Plotis:
150 mm
Veikimo charakteristikos
Veikimo charakteristikos
Sertifikatas 80 PLUS:
80 PLUS Bronze
ATX versija:
2.52
Aušinimo padengimo tipas:
HYB
Maitinimo bloko (PSU) formos koeficientas:
ATX
Paskirtis:
PC
Pakuotės turinys
Pakuotės turinys
Pridėti kabeliai:
AC
Energijos valdymas
Energijos valdymas
Kompleksinė galia (–12 V):
3,6 W
Kompleksinė galia (+12 V):
600 W
Kompleksinė galia (+3,3 V):
100 W
Kompleksinė galia (+5V):
100 W
Kompleksinė galia (+5 VSB):
15 W
Galios koeficiento pataisos (PFC) tipas:
Active
Teisingo signalo delsos diapazonas:
100 ms – 150 ms
Maitinimo apsaugos ypatybės:
NLO
Bendroji galia:
600 W