Maitinimo blokas CHIEFTEC GPS-600A8, 600 W, No
Bendroji galia:
600 W
Skaityti apie prekę plačiau
Aprašymas
Savybės / Specifikacija
Savybės
Savybės
Gamintojas:
CHIEFTEC
Produkto tipas:
Maitinimo blokai (PSU)
Produkto kodas:
PSUCHIGPS_600A8
Gamintojo kodas(ai):
GPS-600A8
EAN kodas:
Pavadinimas:
"Chieftec GPS-600A8" 600 W ATX maitinimo blokas, juodas
Netrumpintas pavadinimas:
"CHIEFTEC" MAITINIMO BLOKAS 600W 12CM VENTILIATORIUS, AKTYVUS PFC, ATX12V V2.3, 80+ EFEKTYVUMAS (SU MAITINIMO LAIDU)
Garantija:
24 mėn.
Product size:
Normal
Tūrinis svoris:
0,777 kg
Aušinimo sistema:
120 mm fan
Gylis:
140 mm
Įtaiso tipas:
Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal
Produkto aprašymas:
Chieftec Smart Series GPS-600A8 - power supply - 600 Watt
Produkto šeima:
Smart
Konstrukcija
Konstrukcija
Spalva:
Juoda
Ventiliatoriaus skersmuo:
120 mm
Svoris ir matmenys
Svoris ir matmenys
Gylis:
140 mm
Aukštis:
87 mm
Svoris:
1,2 kg
Plotis:
150 mm
Veikimo charakteristikos
Veikimo charakteristikos
Sertifikatas 80 PLUS:
No
ATX versija:
2.3
Maitinimo bloko (PSU) formos koeficientas:
ATX
Paskirtis:
PC
Ryšys
Ryšys
Perdavimo laidu tipas:
Non-Modular
Floppy įrenginio maitinimo jungtis:
1
Motininės plokštės maitinimo jungtis:
20+4 pin ATX
SATA elektros jungčių skaičius:
4
PCI „Express“ maitinimo jungtys (6 + 2 kontaktai):
Periferinė (Molex) galios jungtis (4-pin):
Energijos valdymas
Energijos valdymas
Kompleksinė galia (–12 V):
3,6 W
Kompleksinė galia (+3,3 V):
120 W
Kompleksinė galia (+5V):
120 W
Kompleksinė galia (+5 VSB):
12,5 W
Didžiausia išėjimo įtampa (–12 V):
0,3 A
Didžiausia išėjimo įtampa (+12 V1):
46 A
Didžiausia išėjimo įtampa (+3,3 V):
20 A
Didžiausia išėjimo įtampa (+5 V):
20 A
Didžiausia išėjimo įtampa (+12 VSB):
2,5 A
Galios koeficiento pataisos (PFC) tipas:
Active
Maitinimo apsaugos ypatybės:
Over voltage
Bendroji galia:
600 W