Maitinimo blokas CHIEFTEC APB-500B8, 500 W, 80 PLUS
Bendroji galia:
500 W
Skaityti apie prekę plačiau
Aprašymas
Savybės / Specifikacija
Savybės
Savybės
Gamintojas:
CHIEFTEC
Produkto tipas:
Maitinimo blokai (PSU)
Produkto kodas:
PSUCHIAPB_500B8
Gamintojo kodas(ai):
APB-500B8
EAN kodas:
Pavadinimas:
Maitinimo šaltinis CHIEFTEC 500 W PFC Active APB-500B8
Netrumpintas pavadinimas:
CHIEFTEC Value 500W efektyvumas 80p.c. ATX 12V 2.3 Kabeliai 1x20+4PIN ATX 3xSATA 2xMolex 1x4PIN 12V 1x8PIN 6 + 2 PCIe
Garantija:
24 mėn.
Product size:
Normal
Tūrinis svoris:
1,195 kg
Aušinimo tipas:
Aktyvus
Aušinimo sistema:
120 mm fan
Įtaiso tipas:
Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal
Produkto aprašymas:
Chieftec VALUE SERIES APB-500B8 - power supply - 500 Watt
Produkto šeima:
Value
Konstrukcija
Konstrukcija
Spalva:
Sidabrinė
Aušinimo tipas:
Active
Ventiliatoriaus skersmuo:
120 mm
Ventiliatorių skaičius:
1
On/off mygtukas:
✓ Taip
Svoris ir matmenys
Svoris ir matmenys
Gylis:
140 mm
Aukštis:
87 mm
Svoris:
1,2 kg
Plotis:
150 mm
Veikimo charakteristikos
Veikimo charakteristikos
Sertifikatas 80 PLUS:
80 PLUS
ATX versija:
ATX 2.3
Sertifikavimas:
CE, CB, TÜV, EAC
Maitinimo bloko (PSU) formos koeficientas:
ATX
Paskirtis:
PC
Ryšys
Ryšys
Perdavimo laidu tipas:
Non-Modular
Floppy diskelio disko jungtis:
✓ Taip
Motininės plokštės maitinimo jungtis:
20+4 pin ATX
SATA elektros jungčių skaičius:
3
PCI „Express“ maitinimo jungtys (6 + 2 kontaktai):
Periferinė (Molex) galios jungtis (4-pin):
Energijos valdymas
Energijos valdymas
Kompleksinė galia (–12 V):
3,6 W
Kompleksinė galia (+3,3 V):
130 W
Kompleksinė galia (+5V):
130 W
Kompleksinė galia (+5 VSB):
12,5 W
Efektyvumas:
80 %
Didžiausia išėjimo įtampa (–12 V):
0,3 A
Didžiausia išėjimo įtampa (+12 V1):
24 A
Didžiausia išėjimo įtampa (+12 V2):
21 A
Didžiausia išėjimo įtampa (+3,3 V):
22 A
Didžiausia išėjimo įtampa (+5 V):
19 A
Didžiausia išėjimo įtampa (+12 VSB):
2,5 A
Galios koeficiento pataisos (PFC) tipas:
Active
Galios koeficientas:
0.9
Maitinimo apsaugos ypatybės:
Over voltage, Overload, Short circuit, Under voltage
Bendroji galia:
500 W