Maitinimo blokas AEROCOOL AEROVX-650PLUS, 650 W
Bendroji galia:
650 W
Skaityti apie prekę plačiau
Aprašymas
Savybės / Specifikacija
Savybės
Savybės
Gamintojas:
AEROCOOL
Produkto tipas:
Maitinimo blokai (PSU)
Produkto kodas:
PSUAERAEROVX_650PLUS
Gamintojo kodas(ai):
AEROVX-650PLUS
EAN kodas:
Pavadinimas:
"AeroCool Value Series VX PLUS 650
Netrumpintas pavadinimas:
AEROCOOL AEROVX-650PLUS maitinimo šaltinis "AeroCool VX-650 PLUS" 650 W, tylus 120 mm ventiliatorius su išmaniuoju valdymu
Garantija:
24 mėn.
Product size:
Normal
Tūrinis svoris:
0,96 kg
Aušinimo tipas:
Aktyvus
Aušinimo sistema:
120 mm fan
Įtaiso tipas:
Power supply - internal
Produkto aprašymas:
AeroCool Value Series VX PLUS 650 - power supply - 650 Watt
Konstrukcija
Konstrukcija
Spalva:
Juoda
Aušinimo tipas:
Active
Ventiliatoriaus vieta:
Top
Svoris ir matmenys
Svoris ir matmenys
Gylis:
237 mm
Aukštis:
200 mm
Svoris:
1,48 kg
Plotis:
100 mm
Ryšys
Ryšys
ATX maitinimo jungtis (20 + 4 kaisčiai):
✓ Taip
CPU maitinimo jungtis (4 + 4 kaisčiai):
✓ Taip
Motininės plokštės maitinimo jungtis:
20+4 pin ATX
PATA maitinimo jungčių skaičius:
3
SATA elektros jungčių skaičius:
4
PCI „Express“ maitinimo jungtys (6 + 2 kontaktai):
Energijos valdymas
Energijos valdymas
Kompleksinė galia (–12 V):
3,6 W
Kompleksinė galia (+12 V):
600 W
Kompleksinė galia (+3,3 V):
120 W
Kompleksinė galia (+5V):
120 W
Kompleksinė galia (+5 VSB):
12,5 W
Maitinimo apsaugos ypatybės:
Over power
Bendroji galia:
650 W
Logistikos duomenys
Logistikos duomenys
Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis:
250 mm
Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis:
410 mm
Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis:
500 mm