SSD diskas GOODRAM SSDPR-PX600L-512-80 512 GB, M.2, PCI Express 4.0
SSD disko talpa:
512 GB
SSD formos koeficientas:
M.2
Sąsaja:
PCI Express 4.0
Skaityti apie prekę plačiau
Savybės / Specifikacija
Savybės
Savybės
Gamintojas:
GOODRAM
Produkto tipas:
Vidiniai SSD diskai
Produkto kodas:
SSDGOOSSDPR_PX600L_512_80
Gamintojo kodas(ai):
SSDPR-PX600L-512-80
EAN kodas:
Pavadinimas:
GOODRAM PX600L 512GB PCIe NVMe gen 4x4 M.2 2280 SSD
Product size:
Normal
Tūrinis svoris:
0,02 kg
Taikoma:
PC/Laptop
Sąsaja:
PCI Express 4.0
M.2 SSD dydis:
2280 (22 x 80 mm)
Atminties tipas:
3D NAND
NVMe:
✓ Taip
SSD disko talpa:
512 GB
SSD formos koeficientas:
M.2
TBW kategorija:
180
Svoris ir matmenys
Svoris ir matmenys
Gylis:
22 mm
Aukštis:
3,8 mm
Plotis:
80 mm