Lygintuvas GORENJE SIH2200DGT
Energija:
Nenurodyta
Nuolatinio garo veikimas:
Nenurodyta
Vandens bako talpa:
Skaityti apie prekę plačiau
Aprašymas
Savybės / Specifikacija
Savybės
Savybės
Gamintojas:
Gorenje
Produkto tipas:
Lygintuvai
Produkto kodas:
IRNGORSIH2200DGT
Gamintojo kodas(ai):
SIH2200DGT
EAN kodas:
Pavadinimas:
Lygintuvas GORENJE SIH2200DGT
Spalva:
Pilka
Garantija:
24 mėn.
Anti-varvėjimo funkcija:
✓ Taip
Pakuotės taros svoris:
0,2 kg
Pagrindo plokštės tipas:
Ceramic
Garų pliūpsnio funkcija:
✓ Taip
Garų pliūpsnio charakteristika:
90 g/min
Tipas:
Steam Iron
Vertikali garo funkcija:
Svoris ir matmenys
Svoris ir matmenys
Gylis:
320 mm
Aukštis:
145 mm
Svoris:
1,3 kg
Plotis:
133 mm
Energijos valdymas
Energijos valdymas
Energijos suvartojimas:
2200 W