LENOVO LEGION R27S 27" FHD WLED (1920X1080) IPS/250NITS/144HZ/1MS/99% SRGB/HDMI 2.1/DP 1.2 (3YEAR WARRANTY)
Spalva:
Juoda
NVIDIA G-SYNC:
Nenurodyta
NVIDIA G-SYNC tipo:
Nenurodyta
Skaityti apie prekę plačiau
Savybės / Specifikacija
Savybės
Savybės
Gamintojas:
Lenovo
Produkto tipas:
Monitoriai
Produkto kodas:
MONLNV68CCGAC1EU
Gamintojo kodas(ai):
68CCGAC1EU
EAN kodas:
Pavadinimas:
Garantija:
36 mėn.
Product size:
Normal
Tūrinis svoris:
9,185 kg
Reakcijos laikas:
10 ms
Konstrukcija
Konstrukcija
Spalva:
Juoda
Raven black
Kojelių spalva:
Black
Kitos savybės
Kitos savybės
Svoris:
3,2 kg
Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis:
No
Pozicija rinkoje:
Gaming
Pakuotės taros svoris:
3,4 kg
Ekranas
Ekranas
Neblizgantis ekranas:
✓ Taip
Foninio apšvietimo tipas:
W-LED
Kontrasto santykis (dinaminis):
Kontrasto santykis (tipinis):
1500:1
Ekrano ryškumas:
250 cd/m
Ekrano įstrižainės dydis (metrinė):
69 cm
Ekrano įstrižainė:
27 Coliai
Ekrano rezoliucija:
1920 x 1080
Ekrano paviršius:
Anti-Glare
Ekrano technologija:
LED
HD tipas:
Full HD
Palaikoma HDR:
✓ Taip
Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija:
High Dynamic Range 10 (HDR10)
LED galinis apšvietimas:
Maksimalus atnaujinimo dažnis:
144 Hz
Natūralus kraštinių santykis:
16:9
Skydo tipas:
IPS
Pikselių žingsnis:
0,3114 mm x 0,3114 mm
Reakcijos laikas:
1 ms
Matymo kampas, horizontalus:
178 °
Matymo kampas, vertikalus:
178 °
Svoris ir matmenys
Svoris ir matmenys
Rėmelių plotis (šonas):
1,5 mm
Rėmelių plotis (viršus):
1,5 mm
Gylis (su stovu):
205 mm
Gylis (be stovo):
48,1 mm
Aukštis (su stovu):
446,2 mm
Aukštis (be stovo):
357,2 mm
Plotis (su stovu):
612,2 mm
Plotis (be stovo):
612,2 mm
Ergonomija
Ergonomija
Kabelio spynos lizdas:
Laido spynos lizdo tipas:
Kensington
Pokrypio reguliavimas:
VESA tvirtinimo pagrindas:
Pakuotės duomenys
Pakuotės duomenys
Pridėti kabeliai:
DisplayPort; HDMI
Greitos pradžios vadovas:
Pridėtas stovas:
Pakuotės turinys
Pakuotės turinys
„DisplayPort“ kabelio ilgis:
1,8 m
Maitinimo kabelio ilgis:
1,8 m
Ryšys
Ryšys
„DisplayPort“ versija:
1.2
„DisplayPort“ kiekis:
1
HDMI:
HDMI portų kiekis:
1
HDMI versija:
2.1
Energijos valdymas
Energijos valdymas
Energijos sąnaudos (HDR) per 1000 valandų:
19 kWh
Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų:
13 kWh
Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR):
E
Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR):
C
Energijos efektyvumo skalė:
A to G
Galios suvartojimas (maks.):
22 W
Energijos suvartojimas (off):
0,3 W
Energijos suvartojimas (laukimo režimu):
0,5 W
Energijos suvartojimas:
12,5 W