Lenovo 40AW0065WW, Vidinis, kintamosios srovės, 20 V, 1,8 m, juodas
Aprašymas
Savybės / Specifikacija
Savybės
Savybės
Gamintojas:
Lenovo
Produkto tipas:
Mobilių įrenginių krovikliai
Produkto kodas:
PCHLNV40AW0065WW
Gamintojo kodas(ai):
40AW0065WW
EAN kodas:
EAN kodas (alt. 1):
Pavadinimas:
"Lenovo" 40AW0065WW mobiliojo įrenginio įkroviklis Juodas vidinis
Netrumpintas pavadinimas:
Pakuotės dydis:
1 psl.
Garantija:
12 mėn.
Product size:
Normal
Tūrinis svoris:
0,287 kg
Išvesties galia:
65 W
Produkto šeima:
Travel Adapter
Svoris:
117 g
Konstrukcija
Konstrukcija
Spalva:
Juoda
Kabelio ilgis:
1,8 m
„Plug and Play“ funkcija:
✓ Taip
Svoris ir matmenys
Svoris ir matmenys
Gylis:
42,5 mm
Aukštis:
30 mm
Svoris:
0,117 kg
Plotis:
59,7 mm
Energijos valdymas
Energijos valdymas
AC adapterio galios sklaida:
65 W
Išvesties įtampa (maks.):
20 V
Išvesties įtampa (min.):
5 V
Pakuotės duomenys
Pakuotės duomenys
Pridėti kabeliai:
USB Type-C
Pridedamos maitinimo šakutės tipai:
AU, EU, UK, US
Kiekis pakuotėje:
1
Veikimo charakteristikos
Veikimo charakteristikos
Sertifikavimas:
Įkroviklio suderinamumas:
Universal
Įkroviklio tipas:
Indoor
Maitinimo šaltinio tipas:
AC
USB maitinimo šaltinio peržiūra:
3.0
USB tipo C prievadų kiekis:
1
Logistikos duomenys
Logistikos duomenys
Darniosios sistemos (DS) kodas:
Aplinkos sąlygos
Aplinkos sąlygos
Darbo santykinės drėgmės diapazonas:
5 % x 95 %
Darbo temperatūros diapazonas (TT):
0 ℃ x 35 ℃