Lanberg Rackmount server chassis E-ATX 650/12 19"/1U | SC01-6501-12B | Black
Savybės / Specifikacija
Savybės
Savybės
Gamintojas:
LANBERG
Produkto tipas:
Tinklo įrangos priedai
Produkto kodas:
NCCLBESC01_6501_12B
Gamintojo kodas(ai):
SC01-6501-12B
EAN kodas:
Pavadinimas:
Garantija:
24 mėn.
Product size:
Normal
Tūrinis svoris:
10,529 kg
Konstrukcija
Konstrukcija
Spalva:
Juoda
Produkto šeima:
Rackmount server chassis E-ATX 650/12 19"/1U
Svoris ir matmenys
Svoris ir matmenys
Gylis:
650 mm
Aukštis:
44,5 mm
Svoris:
6,5 kg
Plotis:
430 mm