į pradžią

toneriai, spausdintuvų kasetės, jų pildymas

LT EN RU
 • Pradžia
 • Sužinokite daugiau » PRINT non stop
nenutrūkstamo spausdinimo sistema
taupo laiką ir pinigus
PRINTERA sukūrė spausdintuvų aptarnavimo sistemą PRINT non stop (LR patento Nr. 5441), kuri leis Jums nebesirūpinti biuro technika, užtikrins, kad spausdintuvai, kopijuokliai ir fakso aparatai dirbtų nesustodami, o Jums tektų išleisti kuo mažiau lėšų eksploatacinėms medžiagoms. Ši sistema iš esmės keičia šiuo metu pasaulyje naudojamus spausdintuvų aptarnavimo modelius.
Šiandien viskas yra kitaip, nes...
Biuro technikos darbas niekada nesustos
 • Biuro technikos kasetės pakeičiamos pačiu laiku
 • Biuro popierius pristatomas anksčiau, nei pasibaigia
 • Biuro technikos gedimai nustatomi nuotoliniu būdu per kelias minutes

Jūsų spausdintuvo, kopijuoklio ar fakso aparato kasetės bus pakeičiamos, o biuro popierius pristatomas anksčiau, nei jis pasibaigs. Biuro technikos gedimai nustatomi per kelias minutes. Jums nebereikės niekam skambinti, kad iškviestumėte Jūsų biuro techniką prižiūrinčią aptarnavimo įmonę. Visa tai atrodo neįtikėtinai?.. Bet su PRINT non stop sistema tai realu. PRINT non stop įspėja PRINTEROS personalą apie kiekvieną pas klientą besibaigiančią kasetę, biuro popierių arba sugedusį spausdintuvą ar kopijuoklį

Galite sekti tikslų atspausdintų kopijų laiką bei jų skaičių
 • Tiksliai žinosite, kada ir kiek įmonės darbuotojai spausdino ar kopijavo
 • Praktika rodo, kad spausdinamų kopijų skaičių tai padeda sumažinti iki 30%!

Su PRINT non stop Jūs galite peržiūrėti spausdinimo ir kopijavimo laiką bei jų kiekius. Ši informacija bus pateikiama ir grafiniais vaizdais. Visa tai galėsite stebėti iš bet kurio savo asmeninio kompiuterio prisijungę prie www.printera.lt tinklalapio.

Mokate tik už atspausdintas kopijas ir kartą per mėnesį
 • Mokėsite tik už tiek, kiek atspausdinote kopijų per mėnesį ir „neįšaldysite“ pinigų pirkdami atsargines kasetes
 • Pavyzdys — mobiliojo ryšio telefono išankstinio mokėjimo kortelės ir verslo planai. Versle Jūs juk nenaudojate išankstinių telefonų pildymo kortelių?!

Naudodami šią sistemą, Jūs mokate ne už iškvietimus ar atskiras paslaugas, o už atspausdintų kopijų kiekį. Taip pat jūs galite būti tikri, jog nepermokate. Juk visada įmanoma, kad, sumokėję už kasetę, su ja paprasčiausiai neatspausdinsite tiek kopijų, kiek yra numatęs spausdintuvo gamintojas, o tai reiškia, kad Jūs permokėsite už kopiją. Dirbdami pagal senąjį biuro technikos aptarnavimo modelį, Jūs, pvz., įsigiję kasetę už 75 litus, turite už ją sumokėti per 15–30 dienų nuo įsigijimo, nors šios kasetės galbūt Jums pakaks ir labai ilgam. O naudodami PRINT non stop Jūs mokate tik už tai, kiek kopijų atspausdinate per mėnesį. Vadinasi, Jūs mokate tik už tiek, kiek atspausdinate, ir tokiu būdu Jūsų mokėjimo terminas nusikelia mažiausiai mėnesį.

Daugiau nereikia įsigyti atsarginių kasečių
 • Daugiau nereikės pirkti atsarginių kasečių, jei norite, kad, pasibaigus kasetei, darbas nesustotų
 • Kada baigsis Jūsų kasetė bei numatomą jos keitimo datą matysite ir kompiuterio ekrane. Žinoma, tai tik Jūsų smalsumui, nes PRINTERA pasirūpins, kad kasetė būtų pakeista anksčiau, nei ji pasibaigs

Iki šiol Jūs, baimindamiesi, kad, pasibaigus kasetei, sustos biuro technikos darbas, įsigydavote ir atsarginių kasečių, o tai yra Jūsų įmonės apyvartinių lėšų „užšaldymas“. Naudodami PRINT non stop sistemą, Jūs galėsite to išvengti, o kasetės bus pakeičiamos laiku. Sistema ne tik rodo, kiek dažų liko kasetėje, bet ir prognozuoja tikslią datą, kada baigsis kasetė bei biuro popierius.

PRINT non stop kopijos kaina yra mažesnė
 • Finansinė nauda akivaizdi — kopijos kaina apskaičiuota pagal pigiausią įmanomą spausdinimo būdą!
 • Tikra kopijos kaina bus dar apie 50% mažesnė dėl kopijos padengimo standarto, kuris yra 50% mažesnis, nei realus vidutinis
 • Patys pasirinksite, ką įtraukti į kopijos kainą: dažiklį, spausdintuvo aptarnavimą, biuro popierių

Su PRINT non stop Jūs spausdinate pigiau dėl kelių priežasčių. Pirma - Jūs galite kontroliuoti kopijų atlikimo laiką bei kiekius ir antra - PRINT non stop kopijos kaina dar yra ir mažesnė. Anksčiau klientai, naudodamiesi pigiausiu spausdinimo būdu — pildymu, reguliariai turėdavo rinktis ir atnaujinimo paslaugą bei galiausiai susidėvėjusią kasetę pakeisti nauja, o tai žymiai padidina vidutinę kopijos kainą. PRINT non stop kopijos kaina apskaičiuojama pagal pigiausią įmanomą spausdinimo būdą!

Lentelė Nr.1. Kasetės HP Q2612A spausdinimo ciklas.  
Variantas Resursas
5% padengimas
Kaina su PVM Kopijos kaina su PVM  
Kasetės pildymas 2000 psl. 75 Lt 3,8 ct.
Kasetės pildymas 2000 psl. 75 Lt 3,8 ct.
Kasetės atnaujinimas 2000 psl. 125 Lt 6,3 ct.
Kasetės pildymas 2000 psl. 75 Lt 3,8 ct.
Kasetės pildymas 2000 psl. 75 Lt 3,8 ct.
SERVEA kasetė 2000 psl. 145 Lt 7,3 ct.
Kaip matote iš lentelėje pateiktų duomenų, visas HP Q2612A kasetės spausdinimo ciklas kainuoja 570 Lt, o jo metu atspausdinate 12 000 kopijų. Vadinasi, vidutinė kopijos kaina yra 4,75 ct. O PRINT nos stop vienos kopijos kaina šiai spausdintuvo kasetei yra 3,8 ct, tai yra tiek, lyg Jūs spausdintumėte visą laiką tik kaip užpildydami kasetes. LABAI SVARBU! Monochrominėms (juodų dažų) kasetėms galioja 5% padengimo standartas. Tai reiškia, kad kasetės gamintojas apskaičiuoja, kiek kasetė atspausdins kopijų, padengiant 5% lapo dažais. Tačiau realiai vartotojai spausdina kopijas, kurių lapo padengimas yra nuo 5 iki 10%. Tai reiškia, kad, užuot atspausdinę 2000 puslapių deklaruojamų atspausdinti kopijų, Jūs atspausdinsite tik 1000! Juk ne kartą yra buvę, kad Jūs stebėjotės, jog kasetė atspausdino tiek mažai. O PRINT non stop nekreipia jokio dėmesio į Jūsų spausdinių padengimą. Jūs mokate už kopiją tą pačią sutartą kainą.
Pamatyti pavyzdį, kaip atrodo 5% padengimu atspausdinta kopija, galite adresu www.printera.lt/coverage.jpg.
Pamirškite krūvas popierinių sąskaitų - ateina laikas dirbti moderniai!
 • Kad ir kiek spausdintumėte, gaunate tik vieną sąskaitą paskutinę mėnesio dieną
 • Savo asmeniniu prisijungimu prisijungę prie www.printera.lt, visuomet galėsite pasižiūrėti savo sąskaitų ir mokėjimų istoriją

Savo prisijungimo duomenimis prisijungę prie www.printera.lt tinklapio galite matyti visas sąskaitas faktūras, kurios buvo išrašytos už biuro technikos aptarnavimą ir medžiagų tiekimą bei realiu laiku stebėti mokėjimų istoriją.
Jums nebereiks į savo buhalteriją per vieną mėnesį įtraukinėti kelių ar keliolikos sąskaitų. Gausite vieną sąskaitą, išrašytą paskutinę mėnesio diena, į kurią bus įtrauktos visos su biuro technika susijusios išlaidos.

Tik už pasirašytą sutartį su mumis Jūs galite gauti grynųjų pinigų
 • Pasirašius ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį, mes nupirksime iš Jūsų spausdintuvus ir kopijuoklius, kurie nebetenkina ir neatitinka Jūsų poreikių, o pinigus iš karto pervesime į Jūsų sąskaitą
 • Jūs iš mūsų galėsite nuomotis modernius, ekonomiškus bei tiksliai Jūsų poreikius atitinkančius aparatus. Taip efektyviau ir pigiau!

Naudojatės senu ir lėtu spausdintuvu? Kopijų kokybė seniai nebe tokia kaip buvo? Spausdinate daug pigiu spausdintuvu, su kuriuo lyg tyčia spausdinimas itin brangus? O gal kaip tik Jūs turite brangų spausdintuvą, bet juo spausdinate mažai? Nuolat susiduriate su gedimais, gaištate laiką, o naujam spausdintuvui nenorite leisti pinigų? PRINT non stop optimizuoja visą Jūsų biuro technikos ūkį. Kartais tiesiog pakanka spausdintuvus sukeisti vietomis: spausdintuvą, kuris pats yra pigesnis, bet jo kopijos kaina didesnė, pastatyti ten, kur spausdinama mažai, o į jo vietą pastatyti brangesnį spausdintuvą, kurio kopijos kaina yra mažesnė. Tai nedideli pakeitimai, leidžiantys sutaupyti, tačiau jiems įgyvendinti įmonė dažnai neturi tiek spausdintuvų ar kopijuoklių. PRINTERA gali atlikti Jūsų spausdinimo ūkio auditą, tuomet nupirkti įmonei netinkančius spausdintuvus ir kopijuoklius, o vietoj jų išnuomoti idealiai tinkančią biuro techniką.

Aptarnavimo ciklas
PRINT non stop aptarnavimo sistema užtikrina nenutrūkstamą spausdinimą Jūsų įmonėje. Tam PRINTERA sukūrė paprastą ir patikimą aptarnavimo ciklą.
 • Programinė PRINT non stop įranga iš Jūsų spausdintuvų ir kopijuoklių gauna informaciją apie kiekvieno jų tikslų atspausdintų kopijų skaičių bei realiai sunaudotą dažiklio kiekį
 • Šią informaciją Jūsų kompiuteris internetu siunčia į PRINTEROS serverį
 • Sistema nuolat stebi ir analizuoja šiuos duomenis. Dažiklio likučiui pasiekus nustatytą žemiausią kritinę ribą, sistema automatiškai įspėja Jus aptarnaujančio PRINTEROS padalinio personalą
 • Tada pas Jus vyksta PRINTEROS ekspeditorius, kuris atveža ir pakeičia besibaigiančią kasetę
Patikėkite šį rūpestį mums ir Jums daugiau niekada neteks rūpintis dažiklio likučiu kasetėje!
© 2014 www.printera.lt - kasečių pildymas, e-sprendimas: iTo