į pradžią

toneriai, spausdintuvų kasetės, jų pildymas

LT EN RU
  • Pradžia
  • Sužinokite daugiau » Garantiniai įsipareigojimai


Mes naudojame kiekvienam unikaliam spausdintuvo modeliui priderintus dažiklius ir dažomuosius miltelius, vengiame universalių ar iš dalies tinkamų medžiagų. Viena iš mūsų naudojamų rašalų sudedamųjų dalių – valomosios medžiagos, neleidžiančios spausdintuvų galvutėms uždžiūti ar užsikimšti. Todėl, nuolat atliekant profilaktinius spausdintuvų valymus, bei naudojant mūsų rekomenduojamas medžiagas, padarytos kopijos nesiskirs nuo originalių nei kokybe (dėl tinkamų pildymo ir naujinimo būdų, ant kopijos paviršiaus nelieka jokių dėmelių, juostų ar kitų „broko“ žymių), nei ryškumu (tiek juodos spalvos sodrumu tiek spalvų skaidrumu), nei kiekybe (padarysite ne mažiau kopijų nei nurodyta originalios kasetės resurse). O spausdintuvo gedimai dėl naudojamų medžiagų tampa neįmanomi. 
SERVEA specialistai seka ir įsisavina naujienas spausdintuvų eksploatacinių medžiagų rinkoje bei naudoja tik geriausias šiuo metu esančias rinkoje medžiagas.
Glaudžiai yra bendradarbiaujama su tiekėjais iš JAV, Ispanijos ir Jungtinės Karalystės, kurie SERVEA specialistams teikia informaciją apie tonerio miltelių ir rašalų chemines savybes, naujienas kasečių pildymo ir atnaujinimo technologijoje. Tai leidžia anksčiau už kitus pasiūlyti klientams kokybišką naujausių modelių spausdintuvų kasečių atnaujinimą.


GARANTINIAI ĮSIPAREIGOJIMAI


1. UAB „Servea“ yra atsakinga už parduodamų prekių (toliau tekste vadinamų kasetėmis) kokybę ir garantuoja jų kokybišką darbą spausdintuvuose, kuriems jos yra skirtos.
2. UAB „Servea“ garantiniai įsipareigojimai galioja tol, kol  išnaudojama 90% dažiklio (milteliai/rašalas), bet ne ilgiau kaip 2 (Dvejus) metus nuo dažančiųjų miltelių kasetės pirkimo ir ne ilgiau kaip  kaip 6 (Šešis) mėnesius nuo rašalo kasetės pirkimo.
3. UAB „Servea“ garantiniai įsipareigojimai pildytoms ir restauruotoms lazerinių spausdintuvų kasetėms galioja tik tuomet, jei nepažeistas specialus garantinis UAB „Servea“ lipdukas.
4. UAB „Servea“ atsako už dažomųjų miltelių lazerinėse kasetėse kokybę. Tai reiškia, kad jeigu kasetės eksploatacijos metu išaiškėjo, kad reikia keisti ir kitas detales (būgną, magnetinį volelį), UAB „Servea“ turi teisę imti papildomą mokestį už susidėvėjusių detalių pakeitimą, prieš tai informavus klientą telefonu.
5. UAB „Servea“ garantuoja, kad su įmonėje užpildyta arba nupirkta lazerinio/rašalinio, spausdintuvo, daugintuvo, daugiafunkcinio aparato kasete padarysite ne mažiau kopijų, negu numatyta kasetės gamintojo techninėse sąlygose.
6. Jei UAB „Servea“ parduota kasetė neužtikrina kokybiško įrenginio darbo, UAB „Servea“ įsipareigoja nemokamai pakeisti nekokybišką kasetę.
7. Jei įrenginys sugedo dėl kasetės, įsigytos UAB „Servea“, kaltės, įmonė įsipareigoja sutaisyti įrenginį savo sąskaita ir grąžinti už kasetę sumokėtą pinigų sumą.
8. UAB „Servea“ nepadengia garantinio arba negarantinio įrenginio remonto išlaidų, jei remontą atliko kita organizacija ir UAB „Servea“ darbuotojai nebuvo iš anksto raštu apie tai informuoti.
9. Nekokybiškas produktas turi būti grąžintas kartu su pirkimą įrodančiu dokumentu.
10. Garantija negalioja kasetėms, kurios buvo naudojamos ne pagal paskirtį.

Visus su prekių kokybe susijusius nusiskundimus ar pageidavimus prašome reikšti telefonu 8 700 55553 arba elektroniniu paštu: printera@printera.ltSusisiekite su mumis!
Vardas:*
Kompanija:
El. paštas:*
Telefonas:
Siųsti
* Privalomi laukai
© 2014 www.printera.lt - kasečių pildymas, e-sprendimas: iTo