į pradžią

toneriai, spausdintuvų kasetės, jų pildymas

LT EN RU

 

 

Moderni frančizė pelningoje spausdintuvų eksploatacinių medžiagų rinkoje

Novatoriškas klientų aptarnavimo būdas  naudojant nenutrūkstamo spausdinimo sistemą Print Non Stop

Nedidelė investicija, greita bei pelninga grąža dėl paprasto ir efektyvaus verslo modelio

 

 

Spausdimo ir kopijavimo eksploatcinių medžiagų rinka

 

Jei nusprendėte pradėti verslą franšizės pagrindu, galite rinktis iš įvairiausių pasiūlymų. Tačiau dirbti spausdintuvų eksploatacinių medžiagų rinkoje visuomet buvo vienas iš patraukliausių sprendimų:

Rinka yra milžiniška! 86 milijardai eurų kasmet ir vis auga;

Šiuo metu pasaulyje tik 20 % vartotojų naudoja atnaujintas kasetes ir šis skaičius sparčiai auga. Klientai vertina mažesnę tokių kasečių kainą bei tai, jog naudojant tokias kasetes yra tausojama gamta ir jos ištekliai;

Spausdintuvų eksploatacinės medžiagos yra pirmo būtinumo prekė – be spausdinimo sklandžiai negali dirbti nė viena įmonė, todėl net ir finansinių krizių metu išlaikoma stabili apyvarta;

Kiekviena įmonė spausdinimui išleidžia 1-3% savo bendrojo pelno;

Aukštos pelningumo normos (65 - 80 %);

Rinkos laukia dideli pokyčiai, siekiant didesnio efektyvumo ir klientų aptarnavimo patogumo. O rinkos ateitis Valdomas Spausdinimo Aptarnavimas (Managed printing services).

 

Valdomas Spausdinimo Aptarnavimas (Managed printing services)

 

Šiuo metu spausdinimo rinka yra ant esminių pokyčių slenksčio. Klientai nori aukštesnio lygio paslaugų ir vis labiau siekia perduoti tiesiogiai su įmonės specifika  nesusijusias veiklas tos sritie specialistams.

Kaip parodė 2009 m. atliktas tarptautinis „Photizo group“ tyrimas, kurio metu buvo apklausta 312 įmonių vadovų, daugelis jų mielai perduotų visą savo spausdinimo ūkio priežiūrą kitai įmonei. Be to, norėtų mokėti ne už kasetes, kurių pirkimo jie negali sukontroliuoti, o už kopijas ir vietoje nuosavų įrenginių, norėtų nuomotis pilnai jų poreikius atitinkančius spausdinimo ir kopijavimo įrenginius.

Taigi prognozuojama, kad 2012 m. 35%, o 2013 m. 50 % spausdinimo rinkos apyvartos teks įmonėms, teikiančioms VSA (Valdomo Spausdinimo Aptarnavimo) paslaugas. Nes būtent tokios paslaugos leis Klientui nebesirūpinti savo turimais spausdintuvais, o paslaugas teikiančiai kompanijai užtikrinti, kad spausdintuvai ir kopijuokliai tiesiog nepriekaištingai veiktų.

Iki šiol tokios paslaugos dažniausiai buvo siūlomos tik labai didelėms įmonėms, nes paslaugų tiekėjams buvo sudėtinga prižiūrėti klientų spausdintuvus. Jie susidurdavo su daugybe problemų, kaip tiksliai nustatyti, kiek kopijų buvo atspausdinta, kada laikupakeisti kasetes bei ne visada būdavo įmanoma klientui suteikti galimybę mokėti už kopiją.

 

PRINTERA tradiciniai produktai

 

PRINTERA  siūlo  platų produktų ir paslaugų asortimentą: visų spausdintuvų gamintojų eksploatacines medžiagas bei  skirtingus šių paslaugų tipus - nuo originalių ir itin aukštos kokybės perdirbtų kasečių iki pildymo. Būtent kasečių pildymas ir atnaujinimas yra pagrindinis mūsų produktas, kadangi klientai įvertina privalumus, apibrėžiamus “dvigubo EKO” principu:

a) Produktas yra EKOnomiškas

Perdirbtos ar užpildytos kasetės kopijos savikaina yra keleta kartų mažesnė nei originalios;

Nereikia gaminti brangaus plastikinio korpuso, todėl perdirbta ar užpildyta kasetė yra keleta kartų pigesnė nei originali (juk kai jūsų automobilyje pasibaigia kuras, Jūs nekeičiate mašinos, o tiesiog pripildote jos baką);

Perdirbant kasetes pakeičiamos visos judančios kasetės dalys, todėl kokybė nenusileidžia originalioms kasetėms.

 

b) Produktas yra EKOlogiškas

Perdirbant kasetes nereikia gaminti naujo plastikinio kasetės korpuso, todėl taupoma:

Plastikui gaminti reikalinga nafta (apie 3,5 litro vienai lazerinei kasetei);

Energija;

Išmetama mažiau CO2;

Net iki 80% tuščių kasečių vis dar yra išmetama, tad sąvartynuose susikaupia milžiniški plastiko, nesuyrančio net 1000 metų kiekiai.

 

Print Non Stop – klientų aptarnavimo sistema

 

PRINTERA siūlo savo franšizės partneriams tradicinį verslo modelį. Galite atsidaryti kasečių pildymo centrą ir pildyti kasetes patys. Tačiau mes tikime, kad ateitis yra VSA (Valdomo Spausdinio Aptarnavimas). Mūsų Print Non Stop verslo modelis užtikrina efektyviausius VSA paslaugų pardavimus jau dabar.

 

Patikrintas verslo modelis

 

Valdomo Spausdinimo Paslaugos (VSP) konceptas jau dabar yra plačiai naudojamas didžiųjų spausdintuvų gamintojų, tokių kaip HP, Lexmark ir t.t. Tokiu būdu eksploatacinės medžiagos klientui yra pristatomos iš anksto, klientas moka ne už įsigytas kasetes, o už atspausdintas kopijas ir daugeliu atveju, klientui nebereikia pirkti net spausdinimo ir kopijavimo įrangos, nes tuo pasirūpina tiekėjas.

 

Užtikrintos, pastovios pajamos

 

Tiekėjas daugiau neturi pardavinėti pavienių kasečių. Vietoje to jis parduoda ilgalaikes sutartis, kurios jam užtikrina nuolatinius pardavimus bei stabilias pajamas.

 

Turite galimybę dirbti su bet kokiu klientu

 

Print Non Stop programinė įranga – tai pirmoji pasaulyje VSP įranga tinkama aptarnauti, tiek mažoms ir vidutinėms įmonėms, tiek didelėms korporacijoms.

 

Unikali VSP programinė įranga

 

Per paskutinius 4 metus mes ištobulinome unikalią VSP (Valdomų Spausdinimo Paslagų) programinę įrangą, kuri tinka visiems spausdintuvams ir kopijuokliams. Mūsų franšizės ir licenzijų partneriai gali sekti ne tik kopijų kiekį, bet ir eksploatacinių medžiagų likučius, o taip pat įrenginių klaidas nuotoliniu būdu.

 

Kaip tai veikia?

 

Print Non Stop programinė įranga rodo kasečių, esančių klientų spausdintuvuose dažiklio likutį realiu laiku. Todėl tiekėjas turi visą informaciją apie kliento eksploatacines medžiagas, kas jam leidžia keisti jas pačiu laiku. Tiekėjas su klientu pasirašo ilgalaikes sutartis, kas jam užtikrina pastovias pajamas vietoje to, kad klientui pardavinėtų kasetes, kai tik klientui prireikia. O mažesnės tiekėjo sąnudos jam leidžia sumažinti kainą klientui.

Print Non Stop programinė įranga skaičiuoja ir rodo kiek kopijų atspausdino kiekvienas kliento spausdintuvas. Todėl klientui yra išrašomos sąskaitos mėnesio gale už atspausdintas kopijas.

Print Non Stop programinė įranga veikia su visais spausdintuvais ir kopijuokliais. Ji yra dalis Works Verslo valdymo sistemos, kas leidžia aptarnauti klientus maksimaliai efektyviai ir paprastai.

 

„Abu laimi“  laimi sprendimas

 

Print Non Stop sistema užtikrina efektyvumą visai tiekimo grandinei bei yra naudinga ir klientui, ir tiekėjui. Tai reiškia mažesnes kainas klientui ir padidėjusį pelną tiekėjui tuo pačiu metu!

Klientas laimi, nes:

Tiekėjas laimi, nes:

Moka už atspausdintą kopiją mažiau

Klientas tampa lojalus

Nebeturi laikyti spausdintuvų kasečių atsargų

Turi galimybę prognozuoti kliento poreikį

Gauna pilną spausdintuvų ir kopijuoklių aptarnavimą

optimizuojamos atsargos sandėlyje

Turi galimybę pilnai kontroliuoti išlaidas savo spausdintuvams ir kopijuokliams

sumažėja operaciniai kaštai

 

PRINTERA IT sistemos – svarbus konkurencinis pranašumas

 

Vienas iš pagrindinių PRINTERA franšizės privalumų – sofistikuotos IT sistemos. Mes esame ženkliai efektyvesni nei mūsų konkurentai, todėl galime pasiūlyti klientams mažesnę kainą arba tiesiog turėti didesnį pelną. Pavyzdžiui, mūsų pardavimo vadybininkai gali pabendrauti su 30% daugiau klientų per dieną nei bet kuri kita mūsų rinkos įmonė. Mūsų administratoriai gali aptarnauti 50% daugiau klientų per dieną.  O tai yra didžiulis kaštų taupymas!
<![if !supportLineBreakNewLine]>
<![endif]>

Bendradarbiavimo kvietimas

 

Asmenys norintys pradėti verslą spausdintuvų aptarnavimo rinkoje gali rinktis PRINTERA franšizę. Tuo tarpu įmonėms, siekiančioms turėti stiprų konkurencinį pranašumą, siūlome rinktis tapti licenzijos partneriu.
<![if !supportLineBreakNewLine]>
<![endif]>

Lentelėje PRINTERA spausdintuvų aptarnavimo centro ir licenzijos partnerio palyginimas

 

PRINTERA franšizė

Licenzijos partneris

Print Non Stop ir CRM programinė įranga

Taip

Taip

Verslo valdymo programinė įranga

Taip

Pasirenkama

Kasečių pildymas

Taip

Ne

Medžiagų ir prekių tiekimas

Taip

Pasirenkama

Parduotuvė

Taip

Ne

Print Non Stop Agentai

Taip

Ne

PRINTERA vardas ir puslapis

Taip

Ne

Print Non Stop vardas ir puslapis

Taip

Taip

 

 

<![if !supportLineBreakNewLine]>
Susisiekite su mumis

 

Padėsime Jums rasti geriausią sprendimą ir džiaugsimės galėdami pasidalinti sava patirtimi bei supažindinti su verslogalimybėmis;Adresas:          Taikos pr. 88A, Kaunas, Lithuania
Telefonas:        +370 37 453626
Faksas:            +370 37 210543
El. Paštas:       franchising@printera.com

 

<![if !supportLists]>                    <![endif]> 

© 2014 www.printera.lt - kasečių pildymas, e-sprendimas: iTo